Svetaktivit.sk | Svetoutdoor.sk | Vozimesa.sk | Svetcestovatela.sk | Stramag.sk | Extravagante.sk

piatok, 24 mája, 2024

Najlepšie rodinné filmy za rok 2023

-

Rok 2023 prinesol svetu kinematografie množstvo nových rodinných filmov, ktoré okúzlia a zaujmú nielen deti, ale aj dospelých. Tieto filmy sľubujú dobrodružstvo, smiech, emocionálnu hĺbku a nezabudnuteľné chvíle pre celú rodinu. V tomto článku si predstavíme niekoľko z nich, ktoré mali v roku 2023 veľkú popularitu.

1. „Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore“

Pokračovanie populárnej série filmov zo sveta Harryho Pottera nás opäť vezme do kúzelného sveta plného magických tvorov, kúziel a dobrodružstva. V tomto pokračovaní nás čaká ďalšia dobrodružná cesta spolu s profesorom Dumbledoreom a jeho tajomstvami. Tento film sľubuje vzrušenie pre celú rodinu a príležitosť znova sa ponořiť do kúzelného sveta J.K. Rowlingovej.

2. „Puss in Boots: The Last Wish“

Mačací hrdina Puss in Boots sa vracia na plátna kín v novej dobrodružnej komédii. Tentokrát sa vydá na nebezpečnú cestu za posledným prianím, ktoré mu môže zmeniť osud. Film sľubuje zábavu a humor, ktorým sa pobaví celá rodina.

3. „The Lost City“

Tento komediálny dobrodružný film nám predstaví populárnu herečku Sandru Bullock a Channinga Tatuma v hlavných úlohách. Príbeh sa točí okolo úspešnej autorky romantických kníh, ktorá sa dostane do nečakaného dobrodružstva na opustenom ostrove so svojím modelom-coverboyom. Film sľubuje komické situácie a romantiku, ktorá osloví nielen dospelých, ale aj staršie deti.

4. „The Bad Guys“

Tento animovaný film prinesie dobrodružstvá skupiny zlodejov, ktorí sa rozhodnú zmeniť svoj spôsob života a stať sa hrdinami. Na základe populárnej knižnej série od Aarona Blabaera tento film sľubuje vtipné a dojemné okamihy pre celú rodinu.

5. „The Little Mermaid“

Remake klasického príbehu Malá morská panna sa dostane na veľké plátno s novými hercami a moderným spracovaním. Tentokrát bude Halle Bailey stvárňovať hlavnú postavu Ariel. Film bude plný magických podmorských dobrodružstiev a nezabudnuteľných piesní.

6. „Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again“

Tretí pokračovanie populárnej série „Night at the Museum“ prinesie nové dobrodružstvá vo svete žijúcich múzeálnych exponátov. Film sľubuje humor, akciu a dobrodružstvo, ktoré si užijú deti aj dospelí.

7. „The Ice Dragon“

Tento animovaný film prinesie dobrodružstvá malého chlapca, ktorý sa spriatelí s drakom, ktorý dokáže vytvárať ľadové kúzla. Spolu sa vydajú na cestu objavovania neznámeho sveta a boja proti zlu. Film sľubuje krásnu animáciu a emocionálny príbeh.

8. „Pinocchio“

Remake klasického príbehu o loutkovi, ktorý sa stáva chlapcom, prinesie nový pohľad na tento tradičný príbeh. Tom Hanks sa objaví v úlohe Geppetta. Film sľubuje magické dobrodružstvá a skvelé vizuálne efekty.

Rok 2023 priniesol mnoho zaujímavých rodinných filmov, ktoré oslovili všetky vekové kategórie. Od pokračovaní obľúbených sérií po nové príbehy a remaky klasiky, svet kinematografie nám ponúkne množstvo možností na zábavu a dobrodružstvo v kine. Rodinný filmový večer sa tak stane skvelým spôsobom, ako stráviť čas s deťmi a vytvoriť spoločné nezabudnuteľné zážitky. Pozrite si niektoré z nich, zo sveta aktivit to určite odporúčame.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Ďalšie články

Vianoce za dverami! Očakávané vianočné filmy, ktoré nám spríjemnia sviatky

Sviatky sú obdobím radosti, lásky a oddychu, a neodmysliteľnou súčasťou tejto atmosféry sú aj vianočné filmy. Každý rok nám...

Prečo vziať deti na detské ihriská? Zdravý pohyb vašich detí je základom ich rastu

Detské ihriská sú miestom, kde sa naše deti stretávajú s priateľmi, vyjadrujú svoju kreativitu a predovšetkým, kde sa hýbu....

Slovenské vianočné tradície. Kulinárske potešenie počas sviatkov

Vianoce na Slovensku nie sú len obdobím veselých výzdob a závratných nákupov, ale hlavne časom rodinných tradícií a kulinárskych...

Máte e-shop a chcete svoje služby vylepšiť alebo zhodnotiť? Infolinka je riešenie

V dnešnej dobe internetového obchodovania je získanie a udržanie spokojných zákazníkov kľúčovým faktorom pre úspech. E-shopy sa musia neustále...
spot_img

Ďalšie články

Výber podložky na cvičenie – toto je najdôležitejšie

Začínate s cvičením a uvažujete, že by sa vám...

Festivaly a hudobné podujatia. Ako Slovensko oslavuje svoju hudbu

Hudba je jazykom, ktorý rozumie každý. Je to forma...
spot_img

Súvisiace článkyInformácie a tipy pre teba
Odporúčane pre teba