Svetaktivit.sk | Svetoutdoor.sk | Vozimesa.sk | Svetcestovatela.sk | Stramag.sk | Extravagante.sk

utorok, 27 februára, 2024

Najlepšie rodinné filmy za rok 2023

-

Rok 2023 prinesol svetu kinematografie množstvo nových rodinných filmov, ktoré okúzlia a zaujmú nielen deti, ale aj dospelých. Tieto filmy sľubujú dobrodružstvo, smiech, emocionálnu hĺbku a nezabudnuteľné chvíle pre celú rodinu. V tomto článku si predstavíme niekoľko z nich, ktoré mali v roku 2023 veľkú popularitu.

1. „Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore“

Pokračovanie populárnej série filmov zo sveta Harryho Pottera nás opäť vezme do kúzelného sveta plného magických tvorov, kúziel a dobrodružstva. V tomto pokračovaní nás čaká ďalšia dobrodružná cesta spolu s profesorom Dumbledoreom a jeho tajomstvami. Tento film sľubuje vzrušenie pre celú rodinu a príležitosť znova sa ponořiť do kúzelného sveta J.K. Rowlingovej.

2. „Puss in Boots: The Last Wish“

Mačací hrdina Puss in Boots sa vracia na plátna kín v novej dobrodružnej komédii. Tentokrát sa vydá na nebezpečnú cestu za posledným prianím, ktoré mu môže zmeniť osud. Film sľubuje zábavu a humor, ktorým sa pobaví celá rodina.

3. „The Lost City“

Tento komediálny dobrodružný film nám predstaví populárnu herečku Sandru Bullock a Channinga Tatuma v hlavných úlohách. Príbeh sa točí okolo úspešnej autorky romantických kníh, ktorá sa dostane do nečakaného dobrodružstva na opustenom ostrove so svojím modelom-coverboyom. Film sľubuje komické situácie a romantiku, ktorá osloví nielen dospelých, ale aj staršie deti.

4. „The Bad Guys“

Tento animovaný film prinesie dobrodružstvá skupiny zlodejov, ktorí sa rozhodnú zmeniť svoj spôsob života a stať sa hrdinami. Na základe populárnej knižnej série od Aarona Blabaera tento film sľubuje vtipné a dojemné okamihy pre celú rodinu.

5. „The Little Mermaid“

Remake klasického príbehu Malá morská panna sa dostane na veľké plátno s novými hercami a moderným spracovaním. Tentokrát bude Halle Bailey stvárňovať hlavnú postavu Ariel. Film bude plný magických podmorských dobrodružstiev a nezabudnuteľných piesní.

6. „Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again“

Tretí pokračovanie populárnej série „Night at the Museum“ prinesie nové dobrodružstvá vo svete žijúcich múzeálnych exponátov. Film sľubuje humor, akciu a dobrodružstvo, ktoré si užijú deti aj dospelí.

7. „The Ice Dragon“

Tento animovaný film prinesie dobrodružstvá malého chlapca, ktorý sa spriatelí s drakom, ktorý dokáže vytvárať ľadové kúzla. Spolu sa vydajú na cestu objavovania neznámeho sveta a boja proti zlu. Film sľubuje krásnu animáciu a emocionálny príbeh.

8. „Pinocchio“

Remake klasického príbehu o loutkovi, ktorý sa stáva chlapcom, prinesie nový pohľad na tento tradičný príbeh. Tom Hanks sa objaví v úlohe Geppetta. Film sľubuje magické dobrodružstvá a skvelé vizuálne efekty.

Rok 2023 priniesol mnoho zaujímavých rodinných filmov, ktoré oslovili všetky vekové kategórie. Od pokračovaní obľúbených sérií po nové príbehy a remaky klasiky, svet kinematografie nám ponúkne množstvo možností na zábavu a dobrodružstvo v kine. Rodinný filmový večer sa tak stane skvelým spôsobom, ako stráviť čas s deťmi a vytvoriť spoločné nezabudnuteľné zážitky. Pozrite si niektoré z nich, zo sveta aktivit to určite odporúčame.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Ďalšie články

Jeden z najrýchlejších športov sveta, bedminton

Hrali ste už šport, ktorý svojou rýchlosťou, obratnosťou a vzrušujúcimi momentmi patrí medzi najrýchlejšie disciplíny na svete? Odohráva sa...

Najnovšie technológie a postupy v boji proti vráskam: Od botoxu po pokročilé metódy

V posledných rokoch sme boli svedkami revolučného pokroku v technológiách a postupoch zameraných na vyhladenie vrások a omladenie pokožky....

Aké športy sú najvhodnejšie pre malé deti?

Fyzická aktivita je pre deti veľmi dôležitá. Pomáha im nielen fyzicky rásť a vyvíjať sa, ale poskytuje aj príležitosť...

Sú garniže stále v móde? A aké je ich využitie

V súčasnom svete interiérového dizajnu, kde sa trendy neustále menia a vývoj je rýchly, sa mnohí pýtajú, či tradičné...
spot_img

Ďalšie články

Voľný čas v záhrade: Pripravte sa na leto s bazénmi a vírivkami

Leto je tu a s ním aj nekonečné možnosti,...

Výber správnej lyžiarskej výbavy. Kombinácia štýlu s funkčnosťou

V dnešnej dobe nie je výber lyžiarskej výbavy len...
spot_img

Súvisiace článkyInformácie a tipy pre teba
Odporúčane pre teba